<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1436355529853440&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

CLARINS - Andrzeja 25
Adres
ul. Andrzeja 25/1
40-061 Katowice
http://www.andrzeja25.pl
Telefon
502 035 107
Twój rabat
10 %

Salon kosmetyczno-fryzjerski, posiada 20-letnie doświadczenie w branży Beauty. To także wyjątkowy zespół kosmetologów, szkoleniowców i stylistów zawsze gotowych by sprostać nawet największym oczekiwaniom klienta. Salon cechuje się najwyższą jakością produktów i usług. W ofercie znajdują się profesjonalne zabiegi na twarz, ciało jak i usługi fryzjerskie renomowanych marek Clarins oraz Kevin Murphy.

Fagron Genomics
Telefon
512460697
Twój rabat ?
2300 zł

Fagron NutriGen - profesjonalny test genetyczny NutriGen™. Najbardziej wszechstronny test genetyczny na rynku, który koncentruje się na zdrowym stylu życia. Dzięki niemu poznasz swoje genetyczne predyspozycje w zakresie m.in. metabolizmu, nietolerancji pokarmowych oraz nadwrażliwości. Dowiesz się więcej na temat aktywności swoich hormonów i ich wpływu na wygląd oraz samopoczucie. Dzięki diecie opartej na wynikach testu genetycznego unikniesz w przyszłości wielu groźnych chorób dietozależnych.

HealthLabs Care
Telefon
+48 85 733 91 64
Twój rabat ?

Suplementy tworzone w oparciu o aktualną wiedzę medyczną i badania naukowe. Autorskie receptury produktów opracowywane przez wysokiej klasy specjalistów żywienia, technologów i dietetyków dbające o najwyższą jakość surowców i odpowiednie metody produkcji. Suplementy charakteryzują się wysoką wchłanialnością, co więcej w suplementach nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy, konserwantów i barwników. Czysty skład pozbawiony zanieczyszczeń potwierdzają badania produktów przeprowadzone przez niezależne, akredytowane laboratorium J.S. Hamilton Poland.

La Boca Clinic
Adres
Stawowa 10
40-096 Katowice
https://labocaclinic.pl
Telefon
572 663 208
Twój rabat ?
10 %

La Boca Clinic oferuje pacjentom nowoczesne, sprawdzone i w pełni bezpieczne metody osiągnięcia naturalnego, a jednocześnie wyjątkowo atrakcyjnego wyglądu, zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez paryską szkołę French Look utworzoną przez dr Benjamina Aschera, czyli zasadą zabiegów „mało inwazyjnych i nie zmieniających rysów”. Klinika oferuje szeroką gamę niezwykłych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wśród których znajdują się: powiększanie ust, depilacja laserowa, zamykanie naczynek czy lifting twarzy. Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa doświadczony zespół lekarzy i kosmetologów.

Śląskie Laboratoria Analityczne
Telefon
32 416 25 00
Twój rabat ?

Śląskie Laboratoria Analityczne to jeden z największych prywatnych dostawców usług laboratoryjnych w Polsce. Na rynku badań laboratoryjnych działają od 1991 roku. Znajdź najbliższy punkt pobrań i skorzystaj z bogatej oferty badań krwi. Dodatkowo Śląskie Laboratorium Analityczne wychodzi naprzeciw potrzebom w obecnych czasach, gdzie oferują możliwość wykonania badań morfologii krwi w warunkach domowych. Więcej informacji dotyczących rabatu na: https://gawronowska.dobrydietetyk.pl/co-nowego/2021/4/24/slaskie-laboratorium-analityczne-znizka-na-badania-krwi/

POKAŻ