<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1436355529853440&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

CLARINS - Andrzeja 25
Adres
ul. Andrzeja 25/1
40-061 Katowice
http://www.andrzeja25.pl
Telefon
502 035 107
Twój rabat
10 %

Salon kosmetyczno-fryzjerski, posiada 20-letnie doświadczenie w branży Beauty. To także wyjątkowy zespół kosmetologów, szkoleniowców i stylistów zawsze gotowych by sprostać nawet największym oczekiwaniom klienta. Salon cechuje się najwyższą jakością produktów i usług. W ofercie znajdują się profesjonalne zabiegi na twarz, ciało jak i usługi fryzjerskie renomowanych marek Clarins oraz Kevin Murphy.

Fagron Genomics
Telefon
512460697
Twój rabat ?
2300 zł

Fagron NutriGen - profesjonalny test genetyczny NutriGen™. Najbardziej wszechstronny test genetyczny na rynku, który koncentruje się na zdrowym stylu życia. Dzięki niemu poznasz swoje genetyczne predyspozycje w zakresie m.in. metabolizmu, nietolerancji pokarmowych oraz nadwrażliwości. Dowiesz się więcej na temat aktywności swoich hormonów i ich wpływu na wygląd oraz samopoczucie. Dzięki diecie opartej na wynikach testu genetycznego unikniesz w przyszłości wielu groźnych chorób dietozależnych.

Golden Gym
Adres
Katowicka 3
41-710 Ruda Śląska
http://www.golden-gym.pl
Telefon
+48 720 860 860
Twój rabat ?

Siłownia Golden Gym jest miejscem wyjątkowym, gdzie znajdziesz najwyższej klasy sprzęt uznanych na całym świecie producentów takich jak Hammer Strenght, czy Life Fitness. Klub stawia przede wszystkim na komfort osób trenujących. Klubowicze mają możliwość skorzystania z usług trenera personalnego jak i z zajęć fitness, które pozwalają poszerzyć plan treningowy o dodatkową aktywność fizyczną.

HealthLabs Care
Telefon
+48 85 733 91 64
Twój rabat ?

Suplementy tworzone w oparciu o aktualną wiedzę medyczną i badania naukowe. Autorskie receptury produktów opracowywane przez wysokiej klasy specjalistów żywienia, technologów i dietetyków dbające o najwyższą jakość surowców i odpowiednie metody produkcji. Suplementy charakteryzują się wysoką wchłanialnością, co więcej w suplementach nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy, konserwantów i barwników. Czysty skład pozbawiony zanieczyszczeń potwierdzają badania produktów przeprowadzone przez niezależne, akredytowane laboratorium J.S. Hamilton Poland.

La Boca Clinic
Adres
Stawowa 10
40-096 Katowice
https://labocaclinic.pl
Telefon
572 663 208
Twój rabat ?
10 %

La Boca Clinic oferuje pacjentom nowoczesne, sprawdzone i w pełni bezpieczne metody osiągnięcia naturalnego, a jednocześnie wyjątkowo atrakcyjnego wyglądu, zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez paryską szkołę French Look utworzoną przez dr Benjamina Aschera, czyli zasadą zabiegów „mało inwazyjnych i nie zmieniających rysów”. Klinika oferuje szeroką gamę niezwykłych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wśród których znajdują się: powiększanie ust, depilacja laserowa, zamykanie naczynek czy lifting twarzy. Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa doświadczony zespół lekarzy i kosmetologów.

Śląskie Laboratoria Analityczne
Telefon
32 416 25 00
Twój rabat ?

Śląskie Laboratoria Analityczne to jeden z największych prywatnych dostawców usług laboratoryjnych w Polsce. Na rynku badań laboratoryjnych działają od 1991 roku. Znajdź najbliższy punkt pobrań i skorzystaj z bogatej oferty badań krwi. Dodatkowo Śląskie Laboratorium Analityczne wychodzi naprzeciw potrzebom w obecnych czasach, gdzie oferują możliwość wykonania badań morfologii krwi w warunkach domowych. Więcej informacji dotyczących rabatu na: https://gawronowska.dobrydietetyk.pl/co-nowego/2021/4/24/slaskie-laboratorium-analityczne-znizka-na-badania-krwi/

POKAŻ